Online Başvuru Merak Edilenler Şubelerimiz
Adres Mücahitler Mah. Sani Konukoğlu Blv. No:106 Şehitkamil/G.ANTEP
Email info@ikizlerevim.com
Telefon
444 1 366
img_one img_two

Eski Evini Getir, Yeni Evini Götür

İkizlerevim, tıpkı araçlarda olduğu gibi müşterilerine eski evini getirerek yenisi için finansman desteği almalarının yolunu da açmaktadır. Müşterilerimiz, artık oturmaktan sıkıldıkları ya da yeterli maddi birikimi olmadığı için yeni bir eve taşınamadıkarı durumlarda İkizlerevim’e başvurarak sıkıntılarını çözebilmektedirler.

Daha iyi bir evde oturmak herkesin hakkıdır. İkizlerevim kendisine başvuran tüm değerli müşterileri daha iyi, daha huzurlu ve daha mutlu bir yuvada yaşatmayı kendisine amaç edinmiştir.


img_one img_two

Eski Aracınızı, Peşinat Olarak Sayıyoruz

İkizlerevim olarak müşterilerimizin gelir durumları gözetilerek teslimat seçenekleri oluşturmaktayız. Bu çerçevede hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen tüm müşterilerimize teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin en erken ev ve araba sahibi yapan İkizlerevim, hem bu özelliğiyle hem de uygun ödeme seçenekleriyle öne çıkmaktadır.
ARAÇ TAKAS ÇÖZÜMÜ

Bu sistem ile birlikte, peşinatı bulunmayan müşterilerimizin eski araçlarını değerini gözeterek peşinat olarak sayıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz yeni evlerini daha kolay bir şekilde edinebiliyorlar. Bununla birlikte yeni bir araba almak isteyen müşterilerimizin eski araçlarını peşinat bedeli olarak alıyoruz ve onlara finans desteği sağlayabiliyoruz.