Online Başvuru Merak Edilenler Şubelerimiz
Adres Mücahitler Mah. Sani Konukoğlu Blv. No:106 Şehitkamil/G.ANTEP
Email info@ikizlerevim.com
Telefon
444 1 366
ikizlerevim

Misyonumuz.

2019 yılında kurulan İkizlerevim, kendisine misyon olarak, ülkemizde bulunan herkesi ev sahibi yapmayı seçmiştir. Bu çerçevede operasyonlarına başlayan şirketimiz, müracaat eden tüm yurttaşlarımızı, olabilecek en kısa zamanda ev ve araba sahibi yapmak için çaba sarfetmektedir.
İkizlerevim aradan geçen kısa sürede dahi bu misyonunu tüm müşterilerine göstermiş Türkiye’nin en erken ev ve araba teslimleri yapan şirketi olumuştur.

Gaziantep merkezli olarak kurulan İkizlerevim’in hedefi en yakın zamanda Türkiye’nin en küçük bölgeleri de dahil olmak üzere şubeler açmak ve ülkemizin her noktasında ev sahibi olmak isteyen tüm yurttaşlarımıza yardımcı olmaktır. Bu çerçevede daha kuruluşunun üzerinden uzun bir süre geçmeden birçok ilde şubelerinin açılışını gerçekleştirmiştir.

İkizlerevim, insanı merkez alan yapısının da verdiği güçle en yakın zamanda birçok ilde daha yeni şubeler açmak için de çalışmalarını başlatmıştır. İkizlerevim, “Her çok azdan olur” atasözünü kendisine şiar kabul ederek, tüm katılımcılarına destek vermeyi kendisine bir borç bilmektedir. Buradan hareketle tüm potansiyel katılımcıların, hayalindeki ev veya araca kavuşmasını sağlamak için her geçen gün organizasyonlarını bir adım daha öteye taşımaktadır.


ikizlerevim

Vizyonumuz.

İkizlerevim, yılların verdiği inşaat ve yapı sektörü tecrübesiyle girdiği bu çalışmada, Türkiye’nin en erken ev ve araba teslimleri yapan şirketi olma özelliğine sahip olmuştur. Bu sayede müracaat eden tüm yurttaşlarımızın evlerine en kolay ve rahat şekilde yerleşmelerini sağlamıştır. İkizlerevim, geliştirdiği faizsiz, kredisiz, kurasız ve çekilişsiz modelle müşterilerinin mümkün olan en kısa vadede mutlu sona ulaşmalarını sağlamıştır. Bu sonuca ise özverili çalışma ve iyi bir programla ulaşılabilmiştir. İkizlerevimin kısa sürede yakaladığı yüksek başarı yüzdesi tesadüfi değildir. İnsana dokunan ve müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi gören çalışan ve yönetici kadrosuyla ince eleyip sık dokuyarak teslim sürelerini planlamaktadır. İkizlerevimin ana amacı bu çerçeveden bakıldığında, yüzde yüzlük bir müşteri memnuniyetinden başka bir şey değildir. Şimdiye kadar yapılan ev ve araba teslimleri ile elde edilen geri dönüşler, amacımızın şimdiden gerçekleşmeye başladığını göstermektedir. İkizlerevim yola yeni çıkmış olmasına rağmen faaliyet gösterdiği alanda, sunduğu ayrıcalıklar bağlamında, diğer sistemlere göre farkını ortaya koyarak tüm Türkiye’de isteyen herkesi ev veya araba sahibi yapmayı hedeflemektedir. İkizlerevim Logosu Neyi Simgeliyor?

İkizlerevim şirketi en ince detaylarına kadar düşünülmüş bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmıştır. İşe turuncu ve turkuaz renklerden oluşan logosunu tasarlayarak başlayan şirketimiz, bu renklerin derin anlamını şirketin temellerinde de kullanmıştır. Farklılıkların bir araya gelebilmek için bir engel teşkil etmediği, şirketin ana düşünce yapısı olarak belirlenmiştir. İkizlerevim logosunda bulunan Turkuaz rengi, iyilikseverliği, açık fikirliliği, dürüstlüğü, çalışkanlığı ve güvenilirliği simgelemektedir. Şirketimiz de bu kavramların hepsine sonuna kadar bağlı kalmak için çaba harcamaktadır. Turuncu rengi ise, insanın içerisinde bulunan duyguları, enerjiyi ve gücü temsil etmektedir. İki rengin birleşimiyle oluşan logomuz insanların bir çatı altında toplanabileceği düşüncesini vurgulamaktadır.

ikizlerevim

Kurumsal Kimlik.

LÜTFEN BURADAN İNDİRİN