ÇÖZÜMLERİMİZ

Türkiye’nin En Erken Teslimat
 Yapan Finans Kuruluşu

Eski Evini Getir, Yeni Evini Götür
İkizlerevim, tıpkı araçlarda olduğu gibi müşterilerine eski evini getirerek yenisi için finansman desteği almalarının yolunu da açmaktadır. Müşterilerimiz, artık oturmaktan sıkıldıkları ya da yeterli maddi birikimi olmadığı için yeni bir eve taşınamadıkarı durumlarda İkizlerevim’e başvurarak sıkıntılarını  çözebilmektedirler.
Daha iyi bir evde oturmak herkesin hakkıdır. İkizlerevim kendisine başvuran tüm değerli müşterileri daha iyi, daha huzurlu ve daha mutlu bir yuvada yaşatmayı kendisine amaç edinmiştir.
Eski Aracınızı Peşinat Olarak Sayıyoruz
İkizlerevim olarak müşterilerimizin gelir durumları gözetilerek teslimat seçenekleri oluşturmaktayız. Bu çerçevede hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen tüm müşterilerimize teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.
Türkiye’nin en erken ev ve araba sahibi yapan İkizlerevim, hem bu özelliğiyle hem de uygun ödeme seçenekleriyle öne çıkmaktadır.

ARAÇ TAKAS ÇÖZÜMÜ

Bu sistem ile birlikte, peşinatı bulunmayan müşterilerimizin eski araçlarını değerini gözeterek peşinat olarak sayıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz yeni evlerini daha kolay bir şekilde edinebiliyorlar. Bununla birlikte yeni bir araba almak isteyen müşterilerimizin eski araçlarını peşinat bedeli olarak alıyoruz ve onlara finans desteği sağlayabiliyoruz.