KAMPANYALARIMIZ

% 40 Peşinatlı sistem

% 40 Peşinatlı sistemde katılımcı alacağı evin değerini kendisi belirler. Katılımcı alacağı evin ya da aracın değerinin % 40’ını peşinat olarak vererek sisteme dahil olmaktadır. %40 peşinatla sisteme dahil olan katılımcı teslimatını, kuraya ya da çekilişe edahil olmadan 5 Ay içinde teslim alır. Evin bedelinden peşinat düşüldükten sonra kalan tutar 80 ay taksit tutarına bölünür. % 40 peşinat ve aylık ödenecek taksit verilerine göre İkizlerevim katılımcıya, belirlenen tarihte teslimatı yapar

%30 PEŞİNATLI SİSTEM

%30 Peşinatlı sistemde katılımcı alacağı evin değerini kendisi belirler. Katılımcı alacağı evin %30’unu peşinat olarak vererek sisteme dahil olmaktadır. %30 peşinat vererek sisteme dahil olan katılımcı kura ya da çekilişe gerek duymadan evini 6 Ay içerisinde teslim alır. Evin bedelinden peşinat düşüldükten sonra kalan tutar 80 ay taksit tutarına bölünür. %30 peşinat ve aylık ödenecek taksitlere göre İkizlerevim, katılımcıya belirlenen tarihte teslimat yapar.

%20 PEŞİNATLI SİSTEM

%20 Peşinatlı sistemde katılımcı alacağı evin değerini kendisi belirler. Katılımcı alacağı evin %20’sini peşinat olarak vererek sisteme dahil olur. %20 peşinatla sisteme dahil olan katılımcı kura ya da çekilişe gerek kalmadan evini 7 ay içerisinde teslim almaktadır. Evin bedelinden peşinat düşüldükten sonra kalan tutar 80 ay taksit tutarına bölünür. %20 peşinat ve aylık ödenecek taksitlere göre İkizlerevim, katılımcıya belirlenen tarihte teslimat yapar.

PEŞİNATSIZ  SİSTEM

Peşinatsız sistem de kişi alacagı evin değerini ve aylık ödeme tutarını  kendisi belirler.Aylık ödeme tutarına göre alacagı teslim tarihi İKİZLEREVİM tarafından belirlenir.